w

Franio, polski streamer Twitch oficjalnie w Fame MMA. Kto to jest, z kim może walczyć?

To, że Franio pojawi się w Fame MMA było raczej pewne. Nikt nie powinien być tym jakoś szczególnie zaskoczony.


Franio jest jednym z popularnych streamerów Twitch, o którym głośno zrobiło się szczególnie ostatnio. Zazwyczaj jego średnia ilość widzów krążyła wokół 2 tysięcy, natomiast w ostatnim czasie zdecydowanie wzrosła.

Głównie za sprawą “współpracy” z Lizą – Ukrainką, która przyniosła na Twitcha tyle samo kontrowersji, co pozytywnych emocji. Wspominaliśmy o niej tutaj – KLIK. Nawet Wardęga rozmawiał na streamie o tym duecie – w końcu Franio ustanowił rekord ilości widzów w jednym momencie w czerwcu. W szczytowym momencie oglądało go 33 tysiące osób. To naprawdę spore osiągnięcie.

Nie jest jednak tak, że Liza “stworzyła” Frania. Miał on już swoją widownię, choć faktycznie, ponad 74 tysiące nowych obserwujących w jednym miesiącu to głównie zasługa klipów na Youtube, TikToku właśnie z Lizą.

Franio w Fame MMA

Content Frania jest głównie rozrywkowy, czasem spędza cały dzień na przeglądaniu Internetu, czasem streamuje IRL (In Real Life), a czasem nie może się opędzić od dostawców, którzy przywożą mu różne rzeczy, jakie zamawiają widzowie.

Najpopularniejsze klipy z Franiem to te z udziałem dziewczyn. Chyba wszyscy kojarzą “zamawianie” dziewczyn ( nie tylko) z Tindera. Swego czasu populary był duet Szymoool i Franio, ale Szymoool finalnie został po raz kolejny zbanowany na Twitchu.

Z kim Franio będzie walczył? Niestety na ten moment nie wiadomo, choć najwięcej mówi się o innych streamerach, w szczególności o Paramaxilu. Problem w tym, że Paramaxil wprost powiedział, że nie będzie walczył z Franiem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka