w

Polski streamer Twitch dostał od swoich widzów nietypowy prezent. Cegłę z napisem…

Fot. https://www.twitch.tv/remsua

Jeden z polskich streamerów Twitch dostał od swoich widzów coś wyjątkowego.


Remsua to polski streamer, który dał się poznać szerszej publice stosunkowo niedawno. Jego bardzo oryginalny humor i podejście do widzów sprawiły, że w pewnym momencie był jednym z najchętniej oglądanych twórców na polskim TTV.

Najwięcej osób kojarzy go z gry w GTA RP, z różnych względów ta produkcja nie pojawia się już u niego na kanale, natomiast widzowie dalej czekają, pamiętając o epickich transmisjach.

Wyjątkowy prezent w postaci cegły

Ostatni stream z GTA RP miał miejsce u Remsuy 13 września, od tamtej pory transmisje krążą wokół innych produkcji. Według innych influencerów to bardzo dobre posunięcie, bo dzięki temu streamer nie przywiązuje widowni do jednego tylko tytułu.

Spokojnie można napisać, że Remsua poradzi sobie i bez GTA. Wystarczy spojrzeć, jaką popularnością cieszy się jego relacja z Kasix, shoty ze wspólnego grania etc. Nadal natomiast wiele osób czeka na GTA RP, choć większość zaczyna to traktować jako wewnętrzny mem.

Z tego właśnie powodu niezwykle zabawnie ogląda się wyjątkowy prezent, jaki Remsua otrzymał podczas PGA. To cegła z napisem „Kiedy RP?”

W pierwszy dzień eventu dostałem na samym starcie taką cegłę od widza, od widzów tak naprawdę. Normalną cegłę mi dali z takim napisem i przez cały event zapie**alałem z cegłą po całym PGA.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/remsua

Streamer zbudował już swoją społeczność, jego streamy były i nadal są powiewem świeżości. Remsua nie ulega presji widzów, robi to, co chce w swoim charakterystycznym stylu. Jak widać, widownię też ma bardzo oryginalną.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka