w ,

Streamer Twitch przypadkowo wszedł na stronę dla dorosłych. Uratował go niesamowity refleks

Reklama

Na Twitch pokazanie treści 18+ może skończyć się bardzo boleśnie, nawet permanentną blokadą.

Reklama

Streamerzy Twitch muszą niesamowicie uważać na treści dla dorosłych. Ich pojawienie się zazwyczaj skutkuje banem. I nie chodzi tutaj tylko o samych streamerów, ale także to, co pokazują na ekranie.

Zazwyczaj bany pojawiają się przez wyniki wyszukiwania Google, które niekiedy lubi pokazać coś niestosownego, lub przykładowo na Discordach – streamerzy przewijają „feed” i widzą treści zdecydowanie nienadające się na Twitch. Można jednak uznać, że dzieje się to wówczas niezależnie od nich, a wtedy ban jest zdecydowanie krótszy.

Niesamowity refleks uratował streamera

Tym razem jeden ukraińskich streamerów prawie wkopał sam siebie. W pasku wyszukiwania wpisał samo „r’ i natychmiast użył entera. Nie spodziewał się, że przejdzie w ten sposób na stronę dla dorosłych.

Natychmiast się jednak zorientował, a sama strona nie zdążyła załadować nawet obrazków. Pojawiła się jedynie reklama i wszystkie opisy filmów.

Streamer od razu wszystko wyłączył i sam nie wiedział, czy udało mu się zrobić to wystarczająco szybko. Jego konto nie został zawieszone, więc można uznać, że misja zakończyła się sukcesem.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW