w ,

Twitch zbanował streamerkę, uznając, że jej stream z ciastem był zbyt wyzywający

Streamerka od kilku dni budziła wiele kontrowersji, szczególnie, że była bardzo chętnie oglądana.


taylor_jevaux to streamerka, która w ostatnich dniach pobijała swoje rekordy oglądalności. Głównie przez streamowanie w stroju kąpielowym. Jej transmisje były dość kontrowersyjne, przynajmniej biorąc pod uwagę platformę, na której się znajdowała.

Transmisją, która przelała czarę goryczy był prawdopodobnie stream z basenu, ewentualnie z tego, jak “rozbijała” ciasto o swoje ciało.

Twitch zbanował streamerkę

Streamerka została zablokowana kilkanaście godzin temu. To jej pierwsze zawieszenie, więc raczej nie będzie trwało jakoś wyjątkowo długo. Możliwe, że jest to ban na 24 godziny, lub 3 dni. Nikt raczej by się nie zdziwił.

Popularność streamerki tylko rosła, więc nie trudno było się domyślić, że wkrótce ktoś zgłosi transmisję i taylor_jevaux zostanie zbanowana. Jeżeli jest to zawieszenie czasowe, to raczej niewiele to zmieni.

Widownia została już zebrana i kolejne transmisje będą tylko coraz popularniejsze. Wszystko to zaczynało się od kilkuset osób, by zatrzymać się 13 stycznia na 8.3 tysiąca widzów. Kariery wielu znanych obecnie osób na TTV zaczynały się właśnie od takiego bana.