w

Transmisja Prime MMA 8 za darmo ruszy wcześniej

Reklama

Nie będzie tylko jednej darmowej transmisji. Kanałów do oglądania ma być więcej.


Prime MMA 8 jest oczywiście sprzedawane w systemie PPV. Nie jest jednak tak, że wszystko zostało ukryte za PPV. Tradycyjnie już pierwsze walki będą transmitowane bezpośrednio na Youtube, na kanale otwartym.

Co ciekawe, już o godzinie 17:00 ruszy druga darmowa transmisja, dzięki której trochę będzie można podejrzeć wszystkie przygotowania. Są to dwie oficjalne i darmowe transmisje. Prime MMA 8 nie będzie za darmo jako takie. No chyba, że ktoś poszuka.

Prime MMA 8 za darmo

Reklama

Prime MMA 8 za darmo będzie transmitowane na Youtube, na dwóch oddzielnych transmisjach. Pierwsza ruszy o godzinie 17:00. Będzie tam można obejrzeć wszystko od zaplecza, hostem ma być Stifler.

O godzinie 20:00 ruszy transmisja Prime MMA 8 za darmo na otwartym Youtube. Transmitowane będą jednak tylko dwie walki. Potem gala przejdzie na system PPV.

Gdzie szukać? Na Youtube. Jak zaczniecie oglądać o tej 17:00, to będziecie już naturalnie przenoszeni dalej. Dwie pierwsze walki nie będą jakieś niesłychanie ciekawe, ale mogą zaskoczyć. Gala ma mieć miejsce o 20:30, po omówieniu karty walk.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka