w

Xayoo o wyrzceniu Japczana z Xayoo Industries. O co tam chodzi i skąd taka decyzja?

Reklama

Xayoo podczas swojej transmisji powiedział o wyrzuceniu Japczana z biznesowej części Xayoo Industries. O co w tym chodzi?


Początkowo tylko na Youtube, ale teraz i na TikToku lądują klipy z wypowiedzi Marcina, który wyraził się o Japczanie. Chodziło o wyrzucenie go z XI. Brzmi poważnie, ale trzeba pamiętać, że mowa tutaj o Xayoo i chłopakach, którzy mają ogromny dystans do tego, co robią i ich słowa trzeba traktować naprawdę z mocnym przymrużeniem oka.

Xayoo faktycznie mówił o oficjalnym stanowisku, ale ciężko to traktować na poważnie. Większość tych klipów jest tak powycinana, że nawet trudno o jakikolwiek kontekst i zrozumienie sytuacji.

O co w tym chodzi?

Reklama

Japczan został ogłoszony jako zawodnik High League – ponownie. Tym razem wystąpi na gali w roli jednego z uczestników turnieju „Grand Prix”. Jest to formuła, gdzie pary są losowane, bez limitu wagowego. Na ten moment ogłoszono trzy osoby, Japczana, Najmana i Reportera.

Japczan występował już w HL, natomiast później poszedł tam również Holak. I to o niego tutaj głównie chodzi. Xayoo włączył streama i miał dwa stanowisko. Jedno właśnie odnośnie Japczana, drugie potencjalnie w sprawie pewnej aktorki, ale ono nie wybrzmiało.

Reklama

Video

Klip i montaż: NjN Shoty

Rozeszło się to viralowo, bo w końcu chodzi o najmocniejszą polską grupę streamerką w Polsce i Japczana, który nadal ma bana (ostatnio trochę wraca do Internetu za sprawą Kicka i właśnie walki).

Wiadomo, że Xayoo nie traktuje chłopaków czysto biznesowo i raczej nie ma tu mowy o rzeczywistym wyrzuceniu, choć Marcin i tak będzie zawsze na końcu mówił, że chodzi o biznes i nic więcej. Szczególnie, że Xayoo mówi tutaj o planie na zakończenie działalności HL, a to już naprawdę ciężko traktować poważnie.

Faktycznie śmiesznie by było, gdyby nikt kompletnie z Xayoo Industries poza samym Japczanem nie promowałby reflinków, wówczas sprzedaż mocno by spadła. Fakt faktem, 10 miesięcy temu Xayoo wspominał o HL, ale od tego czasu sporo się zmieniło.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka