w

2 sezon Wednesday pojawi się szybciej, niż myślimy. Netflix publikuje pierwsze zapowiedzi

Hype na „Wednesday” jeszcze nie skończył, więc wygląda na to, że Netflix stara się go wykorzystać jak najlepiej.


„Wednesday” to hit Netflixa, który zobaczył światło dziennie w listopadzie ubiegłego roku, natomiast hype i zafascynowanie najnowszym dziełem Tima Burtona wciąż nie ustaje. Co ciekawe, premiera serialu przebiła nawet najświeższy sezon Stranger Things, a jak wiadomo, ten jest szalenie popularny.

To tylko udowodniło potęgę reżysera znanego jako króla mrocznych klimatów. Co prawda już ostatni odcinek „Wednesday” na samym końcu zapowiedział, że drugi sezon zdecydowanie się pojawi, jednak nic na ten temat do tej pory nie było wiadomo. Niby pojawiły się jakieś przecieki i domniemania, natomiast to właśnie teraz Netflix się odezwał i zaczął dawać jakieś znaki.

2 sezon „Wednesday” jest jeszcze bliżej?

Wiele osób spekulowało z końcem serialu, że Tim Burton zapewne będzie chciał zobaczyć, jak dobrze „Wednesday” przyjmie się wśród widzów, a dopiero później rozpocznie kroki w stronę ewentualnego kolejnego sezonu. Na to zapewne trzeba by było poczekać kolejne 2 lata, aż reżyserowie napiszą scenariusz i rozpoczną się konkretne zdjęcia.

Jak się jednak okazuje, Netflix zaczyna coś w tym kierunku już działać. Ostatnio w sieci głośno było o tym, że rzekomo „Wednesday” ma być przeniesiona z Netflixa na Amazon Prime. Powodem miało być przejęcie firmy Metro-Goldwyn-Mayer przez Amazona, natomiast teraz już wiadomo, że serial pozostaje na Netflixie, o czym sama platforma postanowiła upewnić poprzez udostępnienie takiej zapowiedzi na swoim oficjalnym profilu:

Netflix udostępnił scenę z ostatniego odcinka „Wednesday”, w której tytułowa bohaterka kończy pisanie swojego opowiadania. Na koniec jednak postanawia dodawać znak zapytania, jakby miało to oznaczać, że historia ma zamiar mieć ciąg dalszy.

Kilkanaście godzin później Netflix publikuje na swoich profilach już konkretny zwiastun, który oficjalnie potwierdza nadchodzący drugi sezon „Wednesday”.

Video

Wygląda więc na to, że sezon drugi dopiero co zakończonego serialu o mrocznej i tajemniczej córce Addamsów ma powrócić o wiele szybciej, niż przypuszczano. Pytanie tylko, czy wszystko jest już przygotowane pod rozpoczęcie pierwszych nagrywek i zdjęć.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy