Ile lat ma Wednesday w nowym serialu i kiedy obchodzi urodziny? Zagadka rozwiązana

Seriale i filmy

Reklama

Kiedy dokładnie główna bohaterka Wednesday od Netflixa obchodzi swoje urodziny? Fani rozwiązali tę zagadkę.


Wednesday to kompletny hit ostatniego kwartału tego roku. Serial przebił nawet premierę najnowszego sezonu Stranger Things, ale to już wie raczej każdy. W nowym tytule od Tima Burtona znaleźć możemy naprawdę wiele różnych tajemniczych szczegółów, easter eggów czy niedopowiedzeń, które mają idealny potencjał na rozwój w 2 sezonie serialu.

I mimo że wiadomo, ile lat ma nastoletnia córka Addamsów w nowym serialu Netflixa, to wiele osób wciąż zastanawia się nad jej konkretną datą jej urodzin. Podobno ta urodziła się w piątek 13. Okazuje się, że jest to bardzo mocny trop.

Wiadomo już, kiedy dokładnie swoje urodziny obchodzi Wednesday

Reklama

Wiadomo, że akcja najnowszej Wednesday dzieje się w dzisiejszych, współczesnych czasach. Serial specjalnie został nakręcony z nutką nowoczesności, bo oprócz tego, że w głównej mierze jest to typowy tytuł o podłożu kryminalnym i fantasy, to przede wszystkim jest komedią. A fakt, w jakich czasach dzieje się cała historia, daje fanom mocną wskazówkę fanom, którzy są ciekawi, kiedy urodziła się tytułowa bohaterka.

Reklama

Tak naprawdę w najnowszym dziele Netflixa mamy do czynienia z wieloma podpowiedziami na ten temat. Już w pierwszym odcinku możemy dowiedzieć się, skąd wziął się pomysł Morticii na nazwanie córki dniem tygodnia, ale też że nastolatka urodziła się w piątek 13., który jest uznawany za bardzo pechowy dzień.

Więcej na ten temat opowiedział w swoim filmie na TikToku kochamkinoyt.

Video

Widać, że serial ma tyle tajemnic i nierozwiązanych zagadek, że tylko wytrwali widzowie mogą dojść do tego typu informacji. Jednak to jest właśnie w tym wszystkim najciekawsze.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej