w

W końcu wiadomo, kto dubbinguje Ricka i Morty’ego w 7 sezonie. AdultSwim ujawnia aktorów

Reklama

Kto dubbinguje Ricka i Morty’ego w najnowszym sezonie? AdultSwim w końcu to ujawniło.


Wytwórnia do tej pory milczała, jeśli chodzi o głosy Ricka i Morty’ego. Przypomnijmy bowiem, że poprzedni aktor, który użyczał swojego głosu postaciom, czyli Justin Roiland, został oskarżony o kilka kontrowersji.

Studio postanowiło z tego powodu zakończyć współpracę mimo nadchodzącego kolejnego sezonu Ricka i Morty’ego. I nikt nic nie wiedział, aż do momentu, w którym światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek.

Kto teraz dubbinguje Ricka i Morty’ego?

Reklama

Po 1. odcinku 7. sezonu Ricka i Morty’ego ludzie w końcu mogli poznać nazwiska dwóch nowych aktorów, którzy użyczają swoich głosów głównym postaciom. Do tej pory AdultSwim milczał w tej sprawie i trzymał swoich odbiorców w niepewności. Według tego, co można było zobaczyć w Intro, aktorzy to:

  • Ian Cardoni – Rick Sanchez
  • Harry Balden – Morty Smith

Co ciekawe, ludzie w sieci piszą, że nie słyszą dużej różnicy w głosach i są one odwzorowane naprawdę dobrze, co jest ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście znajdą się wyjątki, ale wygląda na to, że AdultSwim wykonał kawał dobrej roboty w doborze nowych aktorów, bo wielu osobom bardzo podobają się nowe głosy. A to najważniejsze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy