w

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Kevin został w domu w „Kevin sam w domu”? Jest na to odpowiedź

Nie zastanawiał Was nigdy fakt, dlaczego w ogóle Kevin został sam w domu, gdy jego rodzice wylatywali na święta?


„Kevin sam w domu” to już raczej klasyk w każdym domu na święta. Co roku leci w telewizji na Wigilię, a dla niektórych rodzin to już nawet tradycja, że trzeba go obejrzeć. Raczej każdy zna Kevina już na pamięć – mimo to wszyscy wciąż uwielbiają go oglądać w okresie świątecznym. Ci sami bohaterowie, ten sam dom, te same sztuczki i pułapki.

Jednak czy kiedykolwiek ktoś się w ogóle zastanawiał, dlaczego rodzina Kevina wyjechała na święta do Francji bez niego? Okazuje się, że odpowiedź jest w samym filmie i nie każdy jej dostrzegł.

Dlaczego Kevin został sam w domu?

Okazuje się, że odpowiedź na to nurtujące pytanie pojawia się na samym początku filmu. Wiadomo, że Kevin był sfrustrowany ilością osób zamieszkujących w jednym miejscu i wymarzył sobie osobne mieszkanie, kiedy dorośnie. Jednak to nie chęć zostania samemu w domu sprawiła, że tak się właśnie stało.

W momencie, kiedy cała rodzina jadła pizzę, Kevin rzucił się na jednego z braci, który zjadł jego pizzę, rozpoczynając tym totalny chaos w kuchni. Napoje się porozlewały i zalały część stołu, na którym znajdował się bilet lotniczy Kevina…

I to nie do końca chęć zostania Kevina samemu w domu sprawiła, że jego życzenie się spełniło. Wiele osób właśnie błędnie zakładało, że to dlatego. Z kolei inni zaś kompletnie nawet nie zastanawiali się nad tym faktem, po prostu ciesząc się wygłupami młodego Macaulaya Culkina. Teraz jednak będzie można pochwalić się tą ciekawostką przy świątecznym stole.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy