w

Czy do The Sims 4 w końcu wejdą zaokrąglone ściany? Najnowsze przecieki wskazują na to, że tak

Reklama

The Sims 4 zostało wydane 8 lat temu, a gracze do tej pory nie mają możliwości zaokrąglania ścian.


Najświeższe przecieki na temat najnowszego dodatku do The Sims 4 przewidują, że wraz z jego premierą otrzymamy dość ciekawe zastosowanie. Chodzi o zaokrąglanie ścian, które nigdy wcześniej nie miały miejsca w grze.

Istnieje jednak możliwość, że zakrzywiane ściany nie dojdą tylko z Licealnymi latami, ale w dużej aktualizacji podstawowej wersji gry tuż przed premierą rozszerzenia. Nie wiadomo jednak nic więcej na ten temat, leaker wstawił tylko jednego screenshota.

Czy zaokrąglane ściany w końcu staną się prawdą?

Reklama

Co prawda przeciek okazał się być ogromnym tematem dla społeczności i coraz więcej osób zaczyna w to wierzyć, bowiem powstało pełno materiałów na ten temat w postaci filmików na Youtube czy przeróżnych teorii na Twitterze i Reddicie, to jest jeden mały problem.

Zdjęcie zaokrąglonej ściany zostało dodane przez konto, które zostało już usunięte. Co więcej, throwmeaway, bo to on był głównym źródłem leaku, nie posiadał do tej pory żadnych obserwujących ani innych postów oprócz tego jednego, więc już na tym etapie był dość podejrzany. Mimo tego jego wpis porządnie się rozrósł.

Reklama

Na zdjęciu widać wyraźnie, że jest to The Sims 4. Oczywiście zgadza się nie tylko interfejs gry, ale i cała jej grafika. Pytanie tylko, czy screenshot nie został w jakiś sposób edytowany lub sphotoshopowany. Tego raczej się nie dowiemy, przynajmniej w najbliższych dniach. Jest jednak mała iskierka nadziei, że to prawda.

Twórcy The Sims 4 w jednym ze swoich wpisów na Twitterze napisali:

Co dokładnie ma znaczyć „fully customizable halls & walls”? Z pewnością chodzi o modyfikacje ścian, jednak wciąż nie wiadomo, w jaki sposób interpretować to zdanie.

Należy jednak przypomnieć, że premiera The Sims 4 Licealne lata nadchodzi wielkimi krokami, bowiem dodatek zapowiedziany został na ten miesiąc, a dokładniej 28 lipca 2022 roku. Dlatego też przecieków i nowych informacji może przybywać coraz to więcej w najbliższym czasie. Warto więc śledzić wszystko na bieżąco, a nuż już za kilka dni dowiemy się czegoś więcej na temat modyfikacji ścian.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4