w

Twórcy The Sims podejmują współpracy z modderem, by wypuścić kilka nowości w ramach Simowych Dostaw

Deweloperzy The Sims 4 po raz kolejny sięgają po pomoc modderów.


Zespół pracujący nad The Sims 4 ma to do siebie, że bardzo często nie trafia w gusta graczy, przez co wielu osobom nie podobają się nowości wprowadzane w aktualizacjach. To dlatego przez te ostatnie lata powstało setki stron, które oferują wszelkie modyfikacje oraz Custom Content projektowany przez innych graczy.

Twórcy TS4 na szczęście już nie raz zauważyli, jak dobrą robotę wykonuje nieraz społeczność gry, dlatego już kilka razy zdarzyło się, że podjęli współpracę z graczami zajmującymi się modyfikacjami oraz CC. Tak właśnie jest i tym razem. Co przygotowują deweloperzy?

Nowości we współpracy z graczami

Na ostatnim streamie Inside Maxis twórcy skupili się głównie na przedstawieniu jednej z największych zmian w grze ostatnich czasów. Chodzi mianowicie o nowy system zaimków osobowych, który ma się pojawić w The Sims 4, o czym pisaliśmy w tym artykule.

I mimo że zmiany te zajęły zdecydowaną większość transmisji, to programiści przedstawili pokrótce również pomniejsze nowości we współpracy z innym graczem zajmującym się Custom Contentem – ComplexSims. Deweloperzy potwierdzili, że w Trybie Tworzenia Sima pojawić mają się trzy nowe elementy w ramach najbliższych Simowych dostaw, dokładnie 2 lutego, natomiast podczas transmisji Inside Maxis ujawnili jedynie jedną nowość.

Jak widać na powyższej grafice, ma to być męski szlafrok. Inne nowości nie zostały przedstawione.

Następne Simowe Dostawy również przynieść mają nam nowy element do Trybu Tworzenia Sima i ma to być damska fryzura – wysoki spleciony warkocz, który widać na poniższym obrazku.

Oprócz tego w grze mają znaleźć się też zupełnie nowe potrawy inspirowane azjatycką kuchnią, a będą to:

  • lepkie ciasto ryżowe,
  • ryba na parze,
  • zimny makaron,
  • Nian Gao.

I kilka innych, które nie zostały wymienione. Pierwsze Simowe dostawy, zawierające obiekty Trybu Tworzenia, mają się pojawić, jak już wspomnieliśmy wcześniej, 2 lutego, a jeśli chodzi o następne – tego jeszcze nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że będzie to drugi tydzień lutego.