w

Jak odblokować darmową zawieszkę w Valorancie w ramach współpracy Riotu z Prime?

Riot Games

Darmowa zawieszka do broni w Valorant z Prime Gaming.


Riot już od dawna współpracuje z usługą Prime, w ramach której gracze dostają rożne przedmioty tak samo do League of Legends, jak i Valoranta. Wiele osób miało nadzieję, że nagrody będą ciekawsze, niż zawieszki, natomiast póki co nie zanosi się na to.

Oprócz nich pojawiły się już pierwsze informacje na temat ikony gracza. Ją będzie można odblokować dopiero z ajakiś czas.

Jak odebrać darmową zawartość?

Beta gry FPS od Riot Games przebiegła przy dużej współpracy z Twitchem. Przypomnijmy, że to właśnie na tej platformie rozdawane były „klucze” dostępu do wczesnej wersji gry dla oglądających.

W tamtym czasie kategoria Valorant była niezwykle popularna, a gra cieszyła się ponad milionem oglądających. Teraz przy współpracy z Prime Gaming gracze mają okazać, zdobyć zawieszkę do broni „Pay Respects”.

Wzorowany na popularnym memie i zwrocie z gry Call of Duty: Advanced Warfare — „Press F to Pay Respects”, klawisz możemy zdobyć w bardzo prosty sposób:

  • Łączymy konto Riot Games z kontem twitch.tv
  • Wchodzimy na stronę Amazone w zakładkę związaną z Valorantem
  • Rejestrujemy się lub logujemy na stronie
    • Usługa Prime Gaming kosztuje 13$ miesięcznie
  • Klikamy przycisk “Odbierz teraz nad zawieszką.

Czy to ciekawe? Raczej średnio. Zawieszki nie robią na nikim większego wrażenia i zdecydowanie nie są czymś, co przemawia na korzyść Prime Gaming.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant