w

Oficjalny zwiastun nowego agenta Valorant – „Odwróćcie bieg”. Jak wygląda Harbor?

Jak prezentuje się nadchodzący do Valoranta agent? Zwiastun zatytułowany „Odwróćcie bieg”.


Valorant jest zarówno jedną z popularniejszych produkcji Riotu, jak i grą z gatunku FPS. Do gry co jakiś czas wprowadzani są nowi agenci, którzy swoimi zestawami zdolności urozmaicają rozgrywkę.

Najnowszą z postaci jest Fade, która dodana została 27 kwietnia. Kilka miesięcy później fani mogą poznać kolejnego agenta o imieniu Harbor. Czym będzie się on wyróżniał oraz jak prezentuje się filmik wprowadzający zatytułowany „Odwróćcie bieg”?

Zwiastun agenta – Harbor

Riot już wcześniej podzielił się ze społecznością krótkim klipem, który zdradzał między innymi to, że nowy agent najprawdopodobniej będzie władał wodą. Teraz natomiast fani mogą spekulować już o jego umiejętnościach, ponieważ pełny zwiastun pokazuje, do czego Harbor może być zdolny.

Filmik przedstawia wygląd postaci oraz zarys jej umiejętności. Widać, że jest w stanie kontrolować wodę, tworząc z niej między innymi ścianę, która blokuje pociski. Fragment pokazuje również, że Harbor potrafi osłonić się wodną barierą.

Widać, że społeczność gry jest naprawdę zainteresowana agentem, a z komentarzy można wyczytać, że zdaniem fanów jest to jeden z najlepszych dotychczas wypuszczonych cinematiców powiązanych z Valorantem.

Riot nigdy nie zawodzi swoimi cinematicami. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł zagrać nowym agentem w grze.

Gracze, którzy interesują się inną produkcją Riotu – League of Legends – doszukują się podobieństwa między wprowadzanym agentem a bohaterem LoLa – Akshanem. Postacie są do siebie podobne, szczególnie jeśli chodzi o kolor włosów, charakterystyczny koczek czy zarost. Prawdopodobnie już wkrótce zostaną również ujawnione zdolności agenta.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant