w

Cheater COD Warzone nie udźwignął presji 12 osób, które go obserwowały i…

Activision co jakiś czas wypuszcza informacje o tym, że banuje kolejnych cheaterów, a ci dalej sobie grają. Na szczęście nie są zbyt ogarnięci, co doskonale pokazuje ten przykład.


Uruchomienie aimbota to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne do wygrywania meczów. Oczywiście jest to niesamowite ułatwienie, ale wcale nie jest gwarantem wygranej. Ostatnio w sieci pojawiają się filmy, które mają na celu ośmieszenie cheaterów i pokazanie, jak bardzo nieporadni potrafią być.

Tym razem “AfnanMK” pokazał przykład cheatera, który miał nie udźwignąć presji, jaką nałożyło na niego 12 obserwujących go osób. Cheater nie zauważył, że ciężarówka obok niego zaczyna się palić i…

Błąd, który kosztował wygraną

Tego typu klipy szybko zyskują na popularności i trudno się dziwić. Przypomnijmy tutaj chociażby nagranie bardzo skillowego cheatera, który z jakiegoś powodu nie mógł się zdecydować, czy wyjść przez okno, czy może nie.

Gracze wprost piszą, że większość osób używających wspomagaczy nie jest zbyt bystra. W tej sytuacji każdy, kto grał w Warzone kilka minut wiedział doskonale, co się wydarzy.

COD niestety jest grą, w której aimbot ma duże znaczenie w pojedynkach 1vs1. Jedynym sposobem na oszustów jest liczenie, że będą popełniać właśnie takie podstawowe błędy.