w

Kiedy bomba atomowa uderzy w Verdansk w COD Warzone? Plotki o mapach i więcej

Fani COD Warzone mogą spodziewać się nowej mapy, jednak dopiero po… wybuchu bomby atomowej.


Popularność Call of Duty: Warzone rośnie w naprawdę szybkim tempie, w związku z czym deweloperzy postanowili skupić się na swoim tytule battle royale. Prawdopodobnie dodadzą do gry nową mapę, która nieco urozmaici rozgrywkę i pozwoli społeczności na uczenie się nowych lokalizacji.

Według plotek i licznych wskazówek ze strony programistów tą mapą ma być Ural. Poruszaliśmy już na ten temat w tym artykule.

Kiedy bomba atomowa wybuchnie w Verdansk?

Verdansk jest główną mapą w Call of Duty: Warzone od samego początku istnienia produkcji. Z biegiem czasu deweloperzy postanowili wprowadzić większe zmiany do gry. Na bieżąco można obserwować pewne incydenty na mapie, które zwiastują poważne zagrożenie. Ma nim być oczywiście wybuch nuklearny, który zrówna całą lokalizację z ziemią.

Prawdopodobnie całe wydarzenie będzie miało miejsce po zakończeniu Zombies Outbreak, gdyż fabularnym celem wybuchu ma być wybicie wszystkich nieumarłych. Niektóre przecieki sugerowały wybuch 11 marca, lecz w rzeczywistości będzie to miało miejsce raczej w kwietniu.

Konkretna data nie jest niestety znana, lecz z całą pewnością można powiedzieć, że drugi sezon będzie bardzo interesujący. Oczywiście nie ma oficjalnych doniesień na temat zrównania miasta z ziemią i jest niewielkie prawdopodobieństwo, że wydarzenie w ogóle się nie odbędzie, jednak biorąc pod uwagę wszelkie wskazówki – to bardzo wątpliwe.