w

Niewydany jeszcze SMG CX-9 będzie najlepszą bronią w COD Warzone?

Deweloperzy Warzone nie odkryli jeszcze wszystkich kart. Do gry trafi wkrótce RAAL i CX-9.


Deweloperzy Call of Duty: Warzone wraz z aktualizacją produkcji do drugiego sezonu dodali do gry mnóstwo zupełnie nowej zawartości. O wszystkich zmianach, które Raven Software dodało do tytułu battle royale można przeczytać w tym artykule. Wśród wszystkich nowości można znaleźć pogłoski o broniach – LC10 i FARA 83. Wcześniej czy później zobaczymy również dwa kolejne karabiny, które jeszcze nie zostały opublikowane, czyli RAAL i CX-9.

Według NICKMERCS-a będzie to najlepsza broń w grze

NICKMERCS miał okazję zagrać CX-9 i jak poinformował:

“Używałem go mniej więcej przez połowę gry. To niesamowita broń. Ten karabin radzi sobie na każdą odległość, ma szalony TTK. Nie mogę się doczekać, kiedy trafi do Warzone, ale z drugiej strony jestem nieco zdenerwowany. Jeśli będzie działał podobnie, jak teraz, to to jedyna broń, którą zobaczymy na mapie.”

Po wprowadzeniu CX-9 wyposażenie i klasy graczy mogą się znacząco pozmieniać. Gracze oczywiście będą dążyć do tego, by mieć jak największe szanse na zwycięstwo. Warto jednak pamiętać, że gracze testują karabin, a deweloperzy zbierają dane na jego temat, zatem po opublikowaniu jego skuteczność może być zupełnie inna.