w

Nowa odsłona COD 2021 coraz bliżej. Znany jest tytuł i sceneria, w której zostanie osadzona produkcja

Znany jest wstępny tytuł dla nadchodzącego wydania Call of Duty 2021.


W ostatnim czasie mówiło się o kolejnej odsłonie serii Call of Duty, która miałaby pojawić się na sklepowych półkach jeszcze w 2021 roku.

W poprzednich miesiącach krążyło mnóstwo plotek i domniemanych przecieków, według których COD 2021 miałby zostać osadzony w scenerii drugiej wojny światowej. Obecnie znany jest już wstępny tytuł nachodzącej produkcji.

Jak będzie brzmiał tytuł Call of Duty 2021?

“Call of Duty: WWII: Vanguard” – tak ma nazywać się najnowsza odsłona COD. Wygląda na to, że zgodnie z plotkami gracze rzeczywiście będą mieli okazję do spróbowania swoich sił w walkach osadzonych w drugiej wojnie światowej. Warto jednak zauważyć fakt, że to tylko wstępny tytuł, który może jeszcze ulec zmianie przed publikacją.

Spekulacji wobec gry nieustannie przybywa. Fani zastanawiają się między innymi, kto będzie opracowywał następny tytuł serii i według pewnych plotek ma to być studio Sledgehammer Games. Tak czy inaczej, nie są to oficjalne informacje, dlatego należy je przyjąć z pewnym przymrużeniem oka.

Nie wiadomo kiedy deweloperzy opublikują szczegółowe i przede wszystkim oficjalne informacje na temat gry, jednak wiele wskazuje na to, że można się tego spodziewać już w ciągu kilku najbliższych tygodni lub miesięcy.