w

Pakiet NecroKing został usunięty z COD Warzone w związku z bardzo dużym problemem

Nowy zestaw wprowadzony dla graczy COD BOCW i Warzone sprawia pewne problemy. Mowa o NecroKing.


Dzięki nowym bundlom w Call of Duty gracze mogą kupować nowe przedmioty. Część kolekcji posiada dość prosty, ale atrakcyjny wygląd, natomiast inne to zupełnie nowe, unikalne projekty. Świetnym przykładem jest tutaj zestaw NecroKing, czyli skórka z motywem smoka. Jest to jeden z pierwszych ultra-tier przedmiotów, który posiada własne animacje i efekty wizualne.

Okazało się, że po paru godzinach występowania w sklepie – przedmiot z niego zniknął. Activision usunęło zestaw z powodu “problemów związanych z Warzone”.

Jaki problem sprawiał NecroKing w COD Warzone?

Punktem sprzedaży nowego zestawu jest schemat Ice Drake. Tylko w przypadku Kriga 6 gracze nie mają możliwości wyposażenia smoczego skina w żadną inną broń w grze. Biorąc pod uwagę ten fakt, możemy dojść do wniosków, że istnieje pojedynczy projekt wizualny.

Niestety, podczas zmiany załączników w nowym planie projekt został nieco uszkodzony wizualnie. Wyposażenie w domyślną lufę spowodowało, że schemat stracił znaczącą część swojego wyglądu, co ewidentnie nie było zamierzonym efektem.

Jesteśmy świadomi problemów związanych z Warzone z pakietem NecroKing podczas korzystania z domyślnej lufy w schemacie “Ice Drake”. Pakiet zostanie tymczasowo usunięty ze sklepu Warzone na czas rozwiązywania tego problemu – poinformowali deweloperzy w swoich mediach społecznościowych.

Gracze, którzy już kupili ten zestaw, powinni używać ultralekkiej lufy 16,5.

Ponadto okazuje się, że NecroKing spowodował pewne problemy w sklepie, o czym napisał pewien użytkownik Reddita:

Cały sklep jest dla mnie zbugowany, odkąd to dodali. Jeśli przewinę w dół, wyrzuca mnie ze sklepu.

Wszystko wskazuje na to, że deweloperzy zajęli się już problemem i można oczekiwać, iż zostanie on naprawiony w bardzo krótkim czasie.