w

Streamer Twitch grał w COD Warzone za pomocą… Bagietki. Po co komu klawiatura i myszka?

Niedawno pisaliśmy o streamerach, którzy grają w League of Legends bananami. Teraz przyszła pora na Call of Duty.


Wszyscy gracze sieciowych produkcji przyzwyczaili nas do tego, że szukają najlepszych sprzętów do grania. Wyprofilowana myszka z najlepszymi ślizgaczami, klawiatura z dobrymi przełącznikami itd.

Tymczasem nie każdy gra w ten sposób. Niektórzy, tak jak na przykład streamer Twitch o nicku “rudeism”, odnajduje przyjemność w graniu za pomocą bagietek. Czy to działa? Jak najbardziej.

Granie bagietkami w COD Warzone

Z pewnością taką sytuację należy brać z przymrużeniem oka, ale wygląda to naprawdę ciekawie i co lepsze, da się tym sensownie grać. Przeciwnik oczywiście będzie miał nad nami przewagę, ale zawsze można pójść drogą polskich streamerów i udać się do specjalnego lobby.

Bagietki mają jeszcze jedno zastosowanie, mianowicie… gracz nigdy nie będzie głodny. Oprócz tego można też spokojnie nią rzucić w momencie, kiedy gra nie idzie po naszej myśli. Dodatkowo nic tak nie cieszy, jak udana likwidacja przeciwnika właśnie w ten sposób:

Na pewno jest to kreatywne, efektem czego była spora popularność tej konkretnej transmisji na Twitchu. Nie należy się jednak spodziewać, że zaraz wszyscy będą w ten sposób grać. To jedynie ciekawostka, w dodatku trudna do wykonania samemu.