w

W COD Warzone można się nieustannie leczyć. Znany i uciążliwy błąd powrócił do gry

Do COD Warzone powrócił znany wszystkim błąd. Chodzi o możliwość nieustannego leczenia się.


Większość graczy Call of Duty: Warzone doskonale pamięta problem z nieskończoną stymulacją, który pozwalał na nieustanne leczenie się. W niektórych przypadkach pozwalało to nawet przetrwać w czerwonej strefie, zatem błąd jest dość uciążliwy i może sprawić, że niektórzy gracze będą mieli niesłuszną przewagę.

Deweloperzy wielokrotnie usuwali buga, jednocześnie za każdym razem oznajmiając, że zniknął na dobre. Okazuje się, że ten znów powrócił do Warzone.

Prawdą jest, że problem powrócił, ale w nieco “łagodniejszej” odsłonie

Usterka działa mniej-więcej tak, jak na poniższym filmie. Tak czy inaczej w porównaniu do tego samego błędu sprzed poprzednich poprawek deweloperów, ten jest teraz nieco łagodniejszy. Gracz wykorzystujący buga nie może skakać lub biegać sprintem, ponieważ glitch zwyczajnie przestanie działać.

Problem powrócił do Call of Duty: Warzone niczym boomerang i zapewne z czasem coraz bardziej będzie przejmował serwery gry, tym samym uprzykrzając rozgrywkę uczciwym graczom. Deweloperzy z pewnością o tym wiedzą, lecz oficjalnie nie odnieśli się do sprawy. Pozostaje mieć nadzieje, że tym razem naprawdę problem “zniknie na dobre”, jak obiecywało już wiele razy Raven.