w

Według przecieków z COD Warzone na Uralu będzie mogło grać jednocześnie 250 graczy

Interesujące przecieki z COD Warzone, które wskazują na coś naprawdę wielkiego.


Najnowsze przecieki przekazują coraz ciekawsze doniesienia z Call of Duty: Warzone. Jeszcze chwilę przed ostatnią dużą aktualizacją battle royala można było usłyszeć, że Verdansk zostanie zniszczony przez bombę nuklearną.

Ta zaś będzie miała na celu unicestwienie hord nieumarłych. Natomiast dotychczasową mapę miałby zastąpić Ural.

Czy Ural pomieści aż 250 graczy podczas jednego meczu?

W chwili obecnej na Verdansk jedna mapa może pomieścić aż 150 graczy. To i tak całkiem niezły wynik, jednak okazuje się, że deweloperzy chcą pójść o krok dalej. Na Uralu, czyli mapie, która zastąpi obecną, będzie można zagrać aż w 250 graczy. To naprawdę ogromna liczba, a przede wszystkim zmiana w samej rozgrywce.

W związku z powyższymi informacjami może nasuwać się pytanie – w jaki sposób urządzenia graczy miałyby sobie poradzić z tak dużym obciążeniem? Poprzednie przecieki wskazują na to, że Ural nie powinien być aż tak ciężki “graficznie”, dlatego otwiera to nowe możliwości, jak chociażby zwiększenie liczby użytkowników w jednym meczu czy dodanie większej ilości pojazdów.

Według Toma Hendersona i innych leakerów pomysł jest w fazie testów i nie wiadomo zupełnie, co z tego wyjdzie. Mimo to problemy z serwerem są plagą gry w lobby dla 150 graczy, zatem sytuacja może się pogorszyć przy 100 graczach więcej.

Tak czy inaczej, nie wiadomo co dokładnie postąpią deweloperzy, dlatego pozostało wyłącznie czekać i obserwować.