w

Na butelce inżyniera F1 Mercedesa znajduje się mem z dyrektorem zespołu. Pokazano to w wydanym przez nich filmie

To zdecydowanie jedne z najbardziej oryginalnych butelek wody w F1. Znajduje się na nich mem z dyrektorem Mercedesa.


Wewnątrz całej rywalizacji oraz pewnego rodzaju presji, która nieustannie jest obecna w Formule 1, pojawiają się również elementy humoru. Te są tak naprawdę potrzebne, aby zarówno kierowcy, jak i inżynierowie oraz cała reszta członków zespołów mogła się czasami rozluźnić.

Świetnym dowodem na to jest… butelka wody, którą posiadają inżynierowie Mercedesa. Na tej znajduje się mem z samym dyrektorem generalnym niemieckiej ekipy, Toto Wolffem.

Jak wyglądają butelki z memem, na których widnieje wizerunek Wolffa?

Na poniższym zdjęciu można zobaczyć, jak prezentują się butelki, które posiadają inżynierowie zespołu Mercedesa w Formule 1. Oczywiście jest to mem, który zaistniał w sieci w listopadzie ubiegłego roku po wyścigu Grand Prix Brazylii.

Sama butelka została pokazana w najnowszym filmie Mercedesa, który pojawił się w serwisie YouTube. Można zobaczyć go pod tym linkiem, natomiast omawiany przedmiot widnieje w minucie 1:32.

Wygląda na to, że dyrektor Mercedesa musi mieć do siebie dozę dystansu, skoro taka butelka ujrzała światło dzienne w filmie, który trafił na oficjalny kanał zespołu.

DołączObserwuj
Więcej z F1