w

Dziewczyny na siłowni specjalnie tak “kuszą”.. Dziwny trend nagrywania tego

Na siłowniach można czasami zobaczyć tego typu obrazki, które co ciekawe, stały się trendem.


W sieci jest całe mnóstwo dziwnych trendów, które szybko się przebijają. Nic dziwnego, że ten mocno skoczył do góry, jeżeli chodzi o jego popularność. Dziewczyny specjalnie nie zakładają pewnej, dość ważnej części garderoby.

Wszystko po to, by nagrywać to między innymi na TikToka. Oczywiście, że można tak budować sobie zasięgi i popularność, bo jednak jest to na granicy. A potwierdza to chociażby fakt, że wiele z dziewczyn, które się na to decydują kończy z banami.

Dziwny trend na siłowniach

Chodzi tutaj o coś, co od razu wszyscy skumają po obejrzeniu. Jeżeli ćwiczycie na siłowni to doskonale wiecie, że niektóre ćwiczenia wymagają unoszenia rąk do góry, nawet proste ściąganie drążka.

To, o czym konkretnie mowa dostępne jest tutaj i tutaj. To dwa klipy, które doskonale pokazują, o co chodzi i dlaczego łapie to dużą popularność. W sumie filmy te mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń mimo tego, że są dość nowe.

W komentarzach znalazło się sporo Polaków, którzy komentują, że widują coś podobnego w popularnych sieciówkach, ale trudno to sensownie potwierdzić. Na pewno w konkretnych godzinach na siłkach, szczególnie w WWA niekiedy naprawdę trudno jest przejść tak, by nie być widocznym na żadnym nagraniu.

DołączObserwuj
Więcej z Fit