Fioletowy Dzik (grape) z oficjalną datą premiery. Wiadomo, w jakim sklepie pojawi się na początku

Fit

Reklama

Wiadomo już, jaki sklep otrzyma fioletowy WK Dzik jako pierwszy. Nie ma tu większego zaskoczenia.


WK naprawdę mocno idzie do przodu i po premierze wody zamierza wydać kolejny smak swojego energetyka. Tym razem będzie to prawdopodobnie smak winogrona – tak wynika z materiałów, jakie do tej pory publikowano.

Zdradzono, że napój pojawi się w sklepach Biedronka, czyli nie ma tutaj obaw, że u kogoś nie ma Dino i przez to będzie musiał czekać kilka kolejnych miesięcy. Na premierę nie trzeba czekać, bowiem ta odbędzie się już jutro.

Fioletowy Dzik w Biedronce

Reklama

Informacja o dacie premiery znalazła się chociażby na Youtube. Smak nadal nie został ujawniony – dalej wszystko jest zablurowane, ale według wszystkich przekazów mówimy tutaj o Dzik Grape.

Reklama

Wszystko to na 100% potwierdzi się jutro. Ceny należy spodziewać się standardowej, około 6 złotych za jedną puszkę. Jest to jednocześnie 5 smak Dzika, naturalnie w formie „Zero”. Do tej pory można było kupić:

  • Klasyka
  • Peach
  • Mango
  • Tropic

Jedna puszka ma 500ml, natomiast możliwe, że po zmianie przepisów coś tutaj się zmieni i pojawią się dwie wersje. Póki co przez kolejne tygodnie fioletowy Dzik ma być dostępny tylko w Biedrze, następne sklepy dostaną go za jakiś czas.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej