w

Nowe FIT produkty w Lidl. Na co warto zwrócić uwagę? Chupa Chups, Nick’s

Lidl wprowadza coraz większą ilość produktów, które mogą uchodzić za FIT. Chodzi tutaj głównie o brak cukru.


W sklepach pojawia się coraz więcej rzeczy typowo przeznaczonych dla osób, które jednak patrzą na cukier, fat, ogólnie makro. Dlatego każde pojawienie się czegoś nowego, co teoretycznie jest zdrowsze odbija się szerokim echem w branży.

Teraz do sieci Lidl wprowadzono dwie nowości. Pierwszą jest wafelek czekoladowy, który nie zawiera w sobie cukru. Kosztuje 2.99, więc oczywiście można się domyślać, że nie jest to w żadnym wypadku baton proteinowy. Te są naturalnie o wiele droższe.

Twórcy wprost na swoich stronach piszą o konkurencji dla Prinessy i coś w tym jest. Smakuje podobnie, choć na końcu ma bardzo charakterystyczny posmak. Makro jest podawane w bardzo różny sposób w różnych źródłach – możliwe, że powstało kilka edycji batona tzn. o różnej gramaturze.

FIT produkty w Lidlu

Drugą rzeczą są lizaki Chupa Chups. Część sklepów jeszcze ich nie ma, ale jest to kwestia kilku dni. Te również nie zawierają w sobie cukru. Lizaki to już droższa zabawa, ale coś za coś.

Lizaki dostępne są w sumie w 3 smakach:

  • Cola
  • Truskawka
  • Wiśnia

Spoko opcja, jak ktoś chce uniknąć tłuszczu. Tutaj oczywiście jest to 0g, nie doświadczymy tam oczywiście także białka. Jeden lizak to 26kcal.

DołączObserwuj
Więcej z Fit