w

Marzenie każdego, kto wyciska na siłowni. Szybkie przełączanie ciężaru

Ostatnio na TikToku przebija się całkiem ciekawa rzecz, która naprawdę ułatwiłaby trening. Jest tylko jeden, a w zasadzie dwa problemy.


Z każdym rokiem na siłowniach pojawia się coraz więcej naprawdę ciekawego sprzętu. I tak powinno być, bo jednak wszystko, w tym również branża FIT idzie do przodu. Dzięki siłowniom da się często poznać też maszyny, czy ogólnie urządzenia, jakich kupno na własne potrzeby jest nieopłacalne.

No chyba, że jak w tym przypadku macie wolne 400 funtów, czyli około 2126 złotych po dzisiejszym kursie. Jest to fajne, ale czy warte wydawania takiej kasy?

Świetne do ćwiczeń

Może kiedyś stanie się to standardem, natomiast póki co wszyscy polegają na hantlach. Też kwestia tego, że tutaj ludzie by zajmowali jedno takie urządzenie i nikt nie miałby możliwości wzięcia innego ciężaru. Do domowej siłowni jednak jest to świetne:

Video

Fajna sprawa, pewnie w ciągu następnych lat jeszcze bardziej zostanie to dopracowane. Póki co ponad 2 tysiące to jednak sporo.

Szczególnie, że w Polsce nie jest to normalnie dostępne i w razie jakichś problemów trzeba by było mocno kombinować z oddawaniem etc.

DołączObserwuj
Więcej z Fit