w

TikToker podsumowuje dziewczyny na siłowni, które ubierają bluzki oversize

Niektóre memy w społeczności związanej z siłownią szybko się przebijają. Szczególnie gdy w wielu przypadkach zahaczają o prawdę.


Każdy ubiera się na siłownię tak, jak mu wygodnie. Czasami jednak z konkretnych strojów powstają popularne memy. Tak jest w przypadku dziewczyn, które korzystają z bluzek czy bluz typu oversize. I normalnie nie ma w nich nic złego, to kompletnie normalny ciuch, który potrafi dodać komfortu.

Wiadomo, że duża bluzka lub bluza jest w stanie zasłonić tylną część ciała, której kobiety często jednak nie chcą pokazywać wszystkim dookoła. Ba, na wielu siłowniach jest już specjalna strefa tylko dla kobiet.

No, chyba że to wygląda inaczej

Jest jednak część dziewczyn, która zakłada taką koszulkę, tłumacząc to w teorii tym, że nie chce nic pokazywać, a w praktyce…

Video

TT: https://www.tiktok.com/@wojtek_grychnik/video/7227870771228593434

Same dziewczyny nie mają problemu z tym, żeby to potwierdzić. Cóż, to po prostu mem, z którego można się trochę pośmiać.

Wiadomo, że na siłkę każdy zakłada to, w czym czuje się najbardziej komfortowo. Mało kto zwraca szczególną uwagę na ubiór, choć oczywiście takie przypadki też się zdarzają, szczególnie w popularnych sieciówkach.

DołączObserwuj
Więcej z Fit