w

Gwiazda Chelsea skrytykowana za śmianie się z mężczyzny na siłowni

Jeden z graczy Chelsea został niesamowicie skrytykowany po tym, jak opublikował w mediach społecznościowych pewne nagranie z ćwiczącym mężczyzną.


Jeden z popularnych piłkarzy mocno oberwał w mediach społecznościowych po tym, jak „śmiał się” z ćwiczącego mężczyzny. Było to o tyle słabe, że chodziło o starszego człowieka, który niekoniecznie nawet był świadomy, że ma pewien problem.

Skrytykował to jeden z popularnych TikTokerów, mających ponad 7 mln obserwujących. Wiadomo było więc, że bardzo mocno się to rozejdzie. Gwiazda Chelsea ostatnio dużo udziela się w mediach społecznościowych i jak widać, niekoniecznie wychodzi to piłkarzowi na plus.

Mykhailo Mudryk skrytykowany za swoje zachowanie

Mykhailo Mudryk wrzucał na Instagrama różne rzeczy. Nawiązywał do Minecrafta czy do CS:GO. W końcu opublikował także film z siłowni, który ewidentnie nie przypadł ludziom do gustu. To bowiem nie 2002 rok, żeby śmiać się z tego typu rzeczy u starszych ludzi.

Każdy ćwiczący kiedyś widział kogoś, komu gdzieś podwinęła się koszulka czy spodnie. Piłkarz postanowił to nagrać i opublikować. A to naturalnie spotkało się z bardzo negatywnym odbiorem.

Video

Raczej przeszłoby to bez większego echa, gdyby nie fakt, że chodzi o popularną osobę, która nie tyle nagrała coś i wrzuciła do odbioru dla wąskiego grona znajomych, ile po prostu opublikowała to na bardzo zasięgowym Instagramie. Fakt, mężczyzna pozostał anonimowy, bo nie widać jego twarzy, ale i tak wszyscy ocenili to na słabe zachowanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fit