w

Dziewczyny „przypadkowo” pokazują pier*i na siłowni. Dziwny trend, który jest coraz popularniejszy

Niektórzy idą na siłownię ćwiczyć, a niektórzy wybierają się tam, by zdobyć wyświetlenia i jednocześnie trochę kasy.


Internet często łapie w pewnym momencie różnego rodzaju trendy. Dotyczy to tak samo Youtube, TikToka, jak i stron przeznaczonych dla osób dorosłych. Ostatnio społeczności powiązane z siłownią i aktywnością fizyczną zorientowały się, że w Internecie pojawia się coraz więcej bardzo konkretnych filmów.

Skupiają się one na pokazywaniu „atutów” na siłowniach pełnych ludzi. Filmy te zdobywają bardzo duże wyświetlenia w krótkim czasie. Jest to dość dziwne, ale zrozumiałe.

Trend z siłowni

Ze względu na swoją specyfikę filmy te nie mogą być puszczane w innych miejscach niż chociażby PH czy konkretne profile na OF. Wszystkie polegają jednak na tym samym – dziewczyna ćwiczy, często „przypadkowo” pokazując odsłoniętą górną część ciała.

Wiemy, że kolega pyta o link, więc tak to mniej więcej wygląda – KLIK. Raczej zrozumiałe, dlaczego staje się to popularne, ten dodatkowy dreszcz emocji, czy ktoś kogoś przyłapie, czy jednak nie. Z drugiej strony wydaje się to dość ryzykowne w momencie, gdy siłownie ogólnie są całe w kamerach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fit