w

Koreańscy fani wybrali 12 najbardziej legendarnych visuali wśród wszystkich grup k-popowych. Zaskakująca lista

Fani k-popu stworzyli kolejną listę. Tym razem dotyczy ona visuali.


Wiadomo, że fani południowokoreańskich brzmień lubią stwarzać wiele rankingów dotyczących różnego rodzaju rzeczy związanych z ich ulubionymi zespołami. Jeśli nie dotyczą one najlepszych maknae (najmłodszych członków zespołu), ulubionych piosenek czy najmniej lubianych idoli, to fani wciąż próbują wymyślać coraz to nowsze „konkursy”.

Ostatnim razem pojawił się artykuł o tym, że fani postanowili stworzyć ranking najlepszych liderów wśród zespołów k-popowych, czego rezultaty można zobaczyć tutaj: Ponad 200 tysięcy koreańskich fanów zagłosowało na najlepszych liderów wśród zespołów k-popowych. Kto wygrał?.

Tym razem koreańscy fani lub inaczej mówiąc – netizens – stworzyli ankietę dotyczącą najlepszych visuali spośród wszystkich zespołów, którzy potrafią najlepiej zaprezentować się na scenie. Kogo wytypowali?

12. najlepszych visuali w k-popie

Jako że wyjaśnienie głównego tematu mamy już za sobą, to nie warto przeciągać go dalej i zobaczyć wreszcie, kogo netizens wybrali w tym zestawieniu.

NCT – Jaehyun

NCT – Taeyong

BTS – V

F(x) – Sulli

Girls’ Generation – YoonA

Miss A – Suzy

NCT – Lucas

Infinite – L

 

AOA – Seolhyun

BLACKPINK – Jisoo

F(x) – Krystal

Seventeen – Vernon

Warto na koniec podkreślić, że jest to jedynie ankieta wykonywana przez koreańskich fanów, a więc nie każda opinia na ten temat może się zgadzać.

Oczywiście istnieje też wielu innych idoli, którzy zasługują na to, by znaleźć się na tej liście, natomiast trzeba pamiętać, że Koreańczycy bardzo często mają inne zdanie od światowych fanów. Trzeba jednak przyznać, że powyżsi idole zdecydowanie byli bardzo dobrym wyborem.

DołączObserwuj
Więcej z Kpop