w

Solowy debiut Lisy z BLACKPINK już niebawem? Potwierdzono, że artystka szykuje się do nagrywania MV

Wygląda na to, że solowy debiut Lisy zbliża się wielkimi krokami.


Fani południowokoreańskiego girlsbandu BLACKPINK wiedzą, że kolejną z członkiń, która ma przygotowywać się do swojego solowego debiutu, jest Lisa. Przypomnijmy, że do tej pory indywidualnie zadebiutowały dwie artystki z danego zespołu. Pierwszą z nich była Jennie, która zachwyciła swoich fanów singlem „SOLO” 12 listopada 2018 roku.

Niestety fani na drugą członkinię musieli bardzo długo czekać, bowiem Rose ze swoim debiutem przybyła dopiero po niespełna 3 latach z „On the Ground” 12 marca 2021 roku. Teraz okazuje się, że prace nad kolejną członkinią ruszyły pełną parą, bo fani po 4 miesiącach od debiutu Rose dowiadują się, że Lisa również zbliża się wielkimi krokami do swojego debiutu. Co więcej wiadomo na ten temat?

Lisa z solowym debiutem?

Zaczynając od zupełnego początku, warto przypomnieć, że 6 lipca Lisa na swoim oficjalnym Instagramie opublikowała post z grafiką i napisem „THE SHOW MUST GO ON”.

To właśnie wtedy BLINKs zaczęły spekulować pod postem, co to może oznaczać i o co chodzi. Z tego też powodu fani zdecydowali się wesprzeć idolkę również na Twitterze i wytrendować hasztag #TheShowMustGoOn.

Jakby tego było mało, fani BP okazały się być niezłymi śledczymi, bowiem od razu zauważono, że taka sama grafika pojawiła się 14 lutego ubiegłego roku w mediach społecznościowych Superflex, czyli organizacji artystycznej z Danii.

Jakby tego było mało, takie grafiki wyświetlane są aktualnie w LA, a wiemy, że niedawno widziano Rose z Jennie właśnie w tym mieście. Fani spekulują, że Lisa również się tam znajduje, przygotowując się do swojego solowego debiutu, co by miało ogromny sens.

To jednak nie są wszystkie wskazówki, jakie dostaliśmy. Dokładnie 12 lipca 2021 roku magazyn OSEN opublikował specjalny raport, w którym można było wyczytać, że już w tym tygodniu Lisa rozpocznie pracę nad teledyskiem do swojego solowego debiutu.

Wygląda więc na to, że wszystko jest już potwierdzone, a więc fani girlsbandu zapewne już niedługo otrzymają oficjalne informacje od wytwórni o nadchodzącym solowym debiucie Lisy z BLACKPINK. Teraz pozostaje mieć jedynie oczy szeroko otwarte.

DołączObserwuj
Więcej z Kpop