Czego dowiemy się z nowej Roadmapy League of Legends? Nowi bohaterowie, reworki i więcej

League of Legends

Reklama

Coraz bliżej do ujawnienia roadmapy dotyczącej nowych bohaterów LoLa.

Reklama


Zgodnie z zapowiedzią jednego z Rioterów – nowa roadmapa związana z nadchodzącymi bohaterami ma pojawić się około 2 tygodnie po wejściu zreworkowanego Volibeara na serwery live. Czego można się po niej spodziewać?

Nowi bohaterowie w League of Legends

O ile nie pojawiło się znaczące opóźnienie w Riot Games, to zgodnie z zapowiedzią Ryana 'Reav3′ Mirelesa nowa roadmapa powinna pojawić się już niedługo (początek czerwca). Gracze są niesamowicie podekscytowani, ponieważ w końcu twórcy ujawnią, kim są tajemnicze postacie, o których sporo wspominano we wszelkich zapowiedziach.

Dla przypomnienia: w filmiku Najnowsze plany dotyczące League w 2020 roku | Riot Pls — League of Legends główna producentka League of Legends – Safelocked – oznajmiła, że po reworku Volibeara twórcy skupią się na nowych championach.

Reklama

Po Volibearze przez resztę roku skupimy się na nowych bohaterach. Tyczy się to nowego niesztampowego junglera zapowiedzianego w styczniu oraz zamaskowanego prowadzącego, który nie chciał umrzeć. Informujemy też, że wciąż zastanawiamy się nad dokładnym harmonogramem bohaterów na resztę 2020 roku.

ZOBACZ – Ban za poddawanie się w pierwszych minutach meczu League of Legends?

Pod koniec kwietnia Ryan 'Reav3′ Mireles w jednym ze swoich komentarzy poinformował, że plany Riotu obejmują dwóch wspomnianych bohaterów oraz postać, o której jeszcze nie wspominano.

Fani szybko podsumowali wszystkie wypowiedzi Rioterów na temat najnowszej roadmapy i okazuje się, że spodziewać się w niej można informacji o:

  • niesztampowym junglerze,
  • zamaskowanym carry,
  • nowym bohaterze, o którym Riot jeszcze nie wspominał,
  • kolejnym reworku (najprawdopodobniej będzie to Shyvana – nie jest to jednak w 100% pewne),
  • ankiecie dotyczącej bohaterów, którzy otrzymają rework w 2021 roku.

Jak widać – najnowsza roadmapa zapowiada się naprawdę ciekawie. Warto wspomnieć, że na temat nowych bohaterów powstało wiele fanowskich teorii. Najpopularniejsze z nich to:

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej