w ,

Fanowski pomysł na skórkę – Dawnbringer Neeko

Amerykańska artystka zaprezentowała pomysł na nową skórkę do Neeko.


Seria Dawnbringer wydana w ubiegłym roku cieszyła się sporym zainteresowaniem społeczności League of Legends. Gracze szybko zaczęli tworzyć fanowskie wersje kolejnych skórek związanych z tym motywem. O części takich pomysłów pisaliśmy w przeszłości, np. Dawnbringer Akali – fanowski koncept skórki do League of Legends, Fanowski koncept skina Dawnbringer Taliyah w League of Legends. Pojawił się kolejny taki koncept, który zdecydowanie jest wart uwagi.

Jak mogłaby wyglądać Dawnbringer Neeko?

Autorką fanowskiej skórki do Neeko jest Dawn Ang, 22-letnia artystka ze Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna jak dotąd narysowała wiele interesujących fanartów z League of Legends – Akali, Lux, Xayah czy Nunu, a wszystkie jej prace wyróżniały się ciekawym stylem. Dawn postanowiła zrobić nieco większy projekt i stworzyła fanowską skórkę do Neeko – Dawnbringer. Na swoim ArtStation pochwaliła się procesem tworzenia, różnymi wersjami grafiki oraz animacją, która przedstawia poszczególne etapy pracy.

Całość prezentuje się naprawdę dobrze i komentujący pracę fani jednogłośnie stwierdzili, że chętnie zakupiliby takiego skina, gdyby ten pojawił się w grze.

ZOBACZ – Riot odpowiada, czy gracze League of Legends będą mieli szanse poznać twarze Jaxa i Kindred

DołączObserwuj
Więcej z Fanart