w ,

Jak mogłaby wyglądać Janna po aktualizacji wizualnej? Jedna z fanek zaprezentowała świetny projekt

W sieci pojawił się zbiór grafik, przedstawiający fanowską aktualizację wyglądu Janny.


Janna dołączyła do League of Legends 2 września 2009 roku. Jej wygląd nie zmieniał się szczególnie przez ostatnie 10 lat. Oczywiście twórcy aktualizowali jej splash arty lub wprowadzali drobne poprawki w modelu. Z biegiem lat bohaterka była coraz mniej kanciasta, a jej włosy z żółtego blondu zmieniły się w bardziej platynowe. Według niektórych postać potrzebuje odświeżenia, w tym nawet całkowitej aktualizacji wizualnej. Dlatego jedna z fanek postanowiła zaprojektować swoją wersję VU Janny. Jak jej poszło?

Fanowski visual update Janny

Natalia 'Verauko’ Trykowska, którą kojarzyć można z dopracowanych i ciekawych fanowskich projektów skórek, o których pisaliśmy wielokrotnie, np. K/DA Karma świetną propozycją skina do League of Legends, stworzyła obszerny projekt, którym jest wizualna aktualizacja Janny.

Autorka zaznaczyła, że był to bardzo powolny, ale za to niesamowicie fascynujący projekt i tworzenie go, było dla niej wielkim doświadczeniem edukacyjnym, które jednocześnie dawało sporo zabawy.

Ze wszystkim pomagał RiotLegendLarry, który dzielił się z Verauko masą opinii i rad.

Praca była warta swojego czasu, ponieważ całość robi spore wrażenie. Natalia podchodzi do postaci Janny w zupełnie nowy, świeży sposób.

ZOBACZ – Jedyny ban w League of Legends, który wywołuje szczęście. Jak Riot trolluje graczy?

DołączObserwuj
Więcej z Fanart