w ,

Świetny pomysł na skina do Soraki, który powinien trafić do League of Legends

Kylin Soraka – koncept na skórkę, która powinna znaleźć się w League of Legends.


Soraka to bohaterka, która ma aktualnie 11 skórek. Dwie najnowsze pojawiły się w grze 12 grudnia 2019 i są skinami legendarnymi. Wiadomo też, że postać otrzyma edycję prestiżową – Wyciekły informacje o prestiżowych skinach do Soraki i Yasuo w League of Legends.

Bohaterka jest bardzo popularna i lubiana wśród artystów. Pojawia się na wielu fanartach oraz niejeden z graczy stworzył do niej fanowski koncept skina. Jednym z takich pomysłów jest Kylin Soraka, która naprawdę robi wrażenie.

Jak mogłaby wyglądać skórka Kylin Soraka?

Kylin Soraka to pomysł na skórkę stworzony aż przez trzech artystów. Nic więc dziwnego, że jest niesamowicie rozbudowany i robi wrażenie. Widać, że twórcy bardzo przyłożyli się do swojej pracy.

Zaczęło się od konceptu autorstwa Yanie Yang, artystki z Chin, która ma na swoim koncie wiele świetnych rysunków z League of Legends. W przeszłości zaprojektowała fanowskie skiny m.in. do Zyry (The Spring Festival), Rammusa (Arcade) czy Nami (Snowdown). Koncept Yanie obejmował wygląd bohaterki, chromy oraz projekt każdej poszczególnej umiejętności.

Pomysł bardzo spodobał się Jeirome Mercado, grafika 3D ze Stanów Zjednoczonych, który uznał, że fanowska skórka jest tak dobra, że musi zrobić do niej model 3D.

Ostatnią osobą w całym projekcie jest Unstable Anomaly, na koncie której pojawił się splash art.

ZOBACZ – Jak można by było poprawić zakładki z misjami w LoLa? Gracze pokazują Riotowi swoje pomysły

ZOBACZ – Ile gier potrzeba, aby odblokować wszystkich bohaterów w League of Legends?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart