w

Drugi majowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła druga paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Wczoraj skończyło się wydarzenie Air Adventures, podczas którego zadebiutowały nowe Mega Ewolucje – Mega Latios i Mega Latias. Poza tym gracze mogli łapać eventowego Pikachu z balonami oraz cieszyć się inną pulą stworków, które pojawiały się na wolności (więcej o minionym wydarzeniu można przeczytać tutaj: Event Air Adventures w Pokemon GO. Debiut Mega Latios i Mega Latias oraz wiele więcej).

Nowy tydzień to kolejne atrakcje i bonusy dla trenerów. Dziś do gry trafił kolejny, już drugi majowy box z przedmiotami. Co zawiera tym razem? Do kiedy można go odebrać?

Drugi majowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 9 maja (poniedziałek) do 16 maja 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Pinap Berry,
  • 10 x Great Ball,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się druga majowa Spotlight Hour. Godzina tematyczna będzie związana z Numelem, a za transferowanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków. Więcej o najbliższych Spotlight Hours można przeczytać tutaj: Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w maju. Jakie Pokemony się pojawią?.