Gracze pokazali kostiumy dla stworków z Pokemon Unite. Powinni je wprowadzić w Pokemon GO?

Pokemon Go

Reklama

Te kostiumy dla Pokemonów zachwyciły społeczność. Czy tego właśnie potrzebują gracze?


Fashion Week 2023 w Pokemon GO według niektórych wypadł dość słabo, szczególnie przez fakt, że dodane do gry stroje nie są zbyt ciekawe ani nawet ładne. Gracze narzekają na projekty kostiumów, jednocześnie prosząc Niantic o coś bardziej rozbudowanego.

Z pomocą przychodzą grafiki z Pokemon Unite, które przedstawiają stroje, jakie fani Pokemon GO przyjęliby z otwartymi ramionami.

Propozycje kostiumów dla Pokemonów

Reklama

Na Twitterze pojawił się wpis, który zaproponował współpracę Pokemon GO z Pokemon Unite. Chodzi głównie o rozbudowane kostiumy, które znacznie odbiegają od tego, co można spotkać podczas eventów w tytule od Niantic. Zamiast prostych dekoracji, jak wianek czy kapelusz, w Pokemon Unite stworki posiadają pełne stroje z masą szczegółów.

Reklama

Obecnie wszędzie pojawiają się przebrane Pokemony, ale co jeśli zamiast muszki czy kapelusza otrzymalibyśmy pełny strój? Współpraca Pokemon Unite x Pokemon GO?

Fani Pokemon GO dosłownie zachwycili się tym pomysłem. Według nich zaprezentowane wyżej stroje są po prostu świetne i powinny pojawić się w grze jak najszybciej. Na Twitterze przeczytać można masę pozytywnych komentarzy i zachwytów, że przedstawione kostiumy są genialne.

Uwielbiam je! Potrzebuję Snorlaxa i Slyveona w moim życiu JAK NAJSZYBCIEJ. Są takie słodkie.

Społeczność przyznaje, że w porównaniu do powyższej grafiki, stroje w Pokemon GO z okazji Fashion Week 2023 wypadają naprawdę blado. Gracze uważają, że dodane do tytułu kostiumy w ogóle nie są „modne”, a ich wykonanie jest strasznie leniwe. Fani chcieliby, by przebrania Pokemonów faktycznie zmieniały ich wygląd, a nie były jedynie małym dodatkiem, takim jak kapelusz czy muszka.

Być może to znak dla Niantic, że najwyższy czas dodać do gry ciekawsze przebrania lub zrobić współpracę z innym tytułem związanym z kieszonkowymi stworkami.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej