w

Jakiego Pokemona można otrzymać z wrześniowego Research Breakthrough w Pokemon GO?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań we wrześniu?


Wraz z nowym miesiącem do Pokemon Go trafi kolejne Research Breakthrough. Jaką nagrodę można otrzymać za wykonywanie codziennych zadań we wrześniu? Tym razem będzie to stworek w wersji alolańskiej.

Nagroda za wrześniowe Research Breakthrough

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać, wykonując codziennie, przez siedem dni, minimum jedno dzienne zadanie w Pokemon GO (zakładka “Field”). Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu Pokestopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

ZOBACZ – Oficjalna zapowiedź Mega Ewolucji w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Od wtorku 1 września 2020 roku do czwartku 1 października 2020 roku, Alolan Raichu, mysi Pokemon, będzie dostępny jako nagroda w Research Breakthrough. Jeśli macie szczęście, możecie nawet natknąć się na wersję shiny!

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, we wrześniu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Alolan Raichu. Jest to Pokemon typu Electric i Psychic. Jak zapewne większość wie – jest ewolucją najpopularniejszego stworka w całej serii – Pikachu. Raichu w Pokedeksie znajduje się w zakładce regionu Kanto.

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu dark, ground, bug i ghost (160%) oraz odporny na ataki typu fighting, steel, electric, psychic, flying (63%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 201
  • Defense: 154
  • Stamina: 155

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 2 286.

ZOBACZ – Fanowskie koncepty na ulepszenie rajdów w Pokemon GO

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Statystycznie najlepszymi atakami Pokemona są Volt Switch (szybki atak, typ electric) i
Wild Charge (ładowany atak, typ electric).

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go