w

Rising Heroes to najgorszy sezon do tej pory? Za co fani Pokemon GO go krytykują?

Reklama

Społeczność gry od Niantic twierdzi, że obecny sezon wypadł wyjątkowo słabo.

Reklama


Aktualnie w Pokemon GO trwa sezon 10 o nazwie Rising Heroes. Gracze mogą nacieszyć się ostatnimi dniami tego wydarzenia, ponieważ już 1 czerwca rozpocznie się kolejny sezon.

Dlaczego obecny jest tak mocno krytykowany? Według niektórych nie jest on po prostu słaby, ale wręcz najgorszy na tle poprzednich dziewięciu. Czemu fani uważają, że jest aż tak źle?

Kiepskie opinie o aktualnym sezonie

Można śmiało stwierdzić, że ostatnie miesiące w Pokemon GO nie należały do najlepszych. Fani regularnie wyrażali swoje niezadowolenie z powodu licznych błędów czy kontrowersyjnych zmian w grze. Świetnym przykładem może być drama o Remote Raid Passy, która ciągnęła się tygodniami (zobacz: Drama w Pokemon GO – gracze są wściekli na Niantic. Wielki sprzeciw po ogłoszeniu zmian w Remote Raid Passach).

Niedawno na Reddicie pojawił się mem, którego podpisano słowami: Rising Heroes musi być jednym z najgorszych sezonów w Pokemon GO.

Reklama

Grafika przedstawiała kilka najważniejszych zarzutów od fanów wobec twórców gry. Wśród nich można znaleźć oczywiście płatne wydarzenia (których cena nie była adekwatna do jakości), nerfy Remote Raid passów czy nadmierne błędy, pojawiające się praktycznie na każdym kroku.

W komentarzach wymieniano inne rzeczy, które nie spodobały się społeczności. Oczywiście każdy ma inny punkt widzenia, więc gracze zwracali uwagę na różne elementy obecnego sezonu. Dla jednych najbardziej dołujące były nudne wydarzenia, dla innych to, że nowy Pokemon – Larvesta – miał około 1% szansy na wyklucie z jajka (a był to jedyny sposób na zdobycie go – Szansa na wyklucie tego Pokemona z jajka w Pokemon GO jest przerażająco niska).

To, że obecny sezon wypada naprawdę słabo, a gra zbiera wiele negatywnych komentarzy głównie na Reddicie czy Twitterze, nie oznacza tego, że nie ma osób, którym Rising Heroes się podoba. Najwięksi fani starali się znaleźć choć kilka pozytywów. Sporo osób wierzy także w to, że kolejny sezon, który rozpocznie się już 1 czerwca, będzie dużo lepszy. Czy tak faktycznie będzie? Okaże się już wkrótce.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go