w

Spis majowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można otrzymać? Co trzeba wiedzieć

Co można otrzymać za wykonywanie majowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Aktualnie w Pokemon GO trwa wydarzenie Air Adventures (więcej o evencie można przeczytać tutaj: Event Air Adventures w Pokemon GO. Debiut Mega Latios i Mega Latias oraz wiele więcej).

Pierwsze dni miesiąca były naprawdę owocne – do gry weszła aktualizacja Mega Ewolucji, do tego twórcy zapowiedzieli wiele nadchodzących atrakcji, takich jak m.in. Dzień Społeczności czy zbliżające się legendarne rajdy.

Przyszedł czas na ogłoszenie majowych zadań typu Field Research. Jakie Pokemony pojawią się tym razem?

Field Research w maju

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w maju? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, maj zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. To oczywiście nie koniec atrakcji. Twórcy Pokemon GO zadbają o to, by gracze nie nudzili się przez najbliższe tygodnie.

Inne atrakcje przewidziane na aktualny miesiąc: