w

Spis wrześniowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie wrześniowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Wrzesień to miesiąc, który wprowadza do Pokemon GO naprawdę wiele atrakcji i bonusów. W dużej mierze jest to spowodowane rozpoczęciem nowego sezonu – Season of Light, który wystartował pierwszego dnia miesiąca.

Ogłoszono również kilka pomniejszych eventów, w tym m.in. Psychic Spectacular, który powróci w tym roku w odświeżonej formie.

Nie zabraknie nowych nagród w ramach Research Breakthrough, tematycznych godzin we wtorki czy wrześniowego Community Day.

Tym razem warto skupić się na rozpisce wrześniowym Field Research. Jakie Pokemony będą się pojawiać?

Field Research we wrześniu

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne we wrześniu? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, które pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, wrzesień zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w aktualnym miesiącu.

Inne atrakcje przewidziane na wrzesień:

Warto przypomnieć, że do 20 września trwa wydarzenie przygotowane dla trenerów z Polski. Więcej o tym evencie i bonusach, które oferuje, można przeczytać tutaj: Sekretne oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć o evencie dla Polaków.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go