w

Ten filmik stał się hitem internetu – kot grający w Pokemon GO

Reklama

To nagranie z TikToka, na którym widać kota grającego w Pokemon GO, stało się szalenie popularne.

Reklama


W sieci pojawiają się różne dziwne treści związane m.in. z grami komputerowymi. Nie tak dawno temu grupa osób postanowiła udowodnić, że małpa nauczy się grać w Minecrafta (zobacz: Nauczyli małpę grać w Minecrafta. Jak jej poszło?). Teraz chodzi o inny tytuł oraz inne zwierzę, a dokładniej kota, który łapie Pokemony.

Kot grający w Pokemon GO

Pokemon GO cieszy się ogromnym zainteresowaniem od premiery w 2016 roku. Co prawda globalny szał na kieszonkowe stworki minął, ale wciąż tysiące graczy codziennie wychodzą na spacery, by zdobywać kolejne gatunki Pokemonów.

Gra jest przystępna zarówno dla dojrzałych osób, jak i dzieci, więc nierzadko interesują się nią całe rodziny. Nikt jednak nie spodziewał się, że będą grać w nią także zwierzęta.

Na TikToku pojawiło się nagranie, które bardzo szybko zyskało ponad milion wyświetleń. Widać na nim kota, który z zainteresowaniem patrzy na ekran smartfona, na którym włączone jest Pokemon GO.

Zaciekawiony PokeBallem zwierzak, uderza łapą w ekran, co wywołuje reakcję w grze. Co ciekawe – ostatecznie udaje mu się złapać Weedla, bardzo znanego stworka z regionu Kanto.

Video

Klip skomentowano ponad 1300 razy, a w komentarzach można znaleźć wiele żartów pokroju:

Kot gra lepiej ode mnie.

Wszyscy grają w Pokemon GO, nawet zwierzęta. 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go