w

Ogłoszenie bety Valorant 30 marca 2020. Jak będzie wyglądać?

Beta Valorant, zaplanowana na 7 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Kiedy będzie ogłoszona?


Wszyscy wyczekują ogłoszenia konkretnej daty bety. Twórcy planują ujawnić większość informacji już bardzo niedługo, bo jutro wieczorem. Jak będzie wyglądać ogłoszenie i czego się z niego dowiemy?

@Aktualizacja

Riot już wszystko udostępnił, nieco wcześniej – KLIK

Ogłoszenie bety Valorant odbędzie się 30 marca

Już jutro wieczorem, o godzinie 20:00 czasu polskiego (20:00 CET) pojawią się informację odnośnie bety, która zostanie zapowiedziana na 7 kwietnia. Ujawnione zostanie FAQ oraz specjalny film z zapowiedzią. Więcej informacji będzie się pojawiać już w dalszej części następnego tygodnia.

Większość informacji napisaliśmy już w poprzednim newsie o samej dacie 7 kwietnia, natomiast warto dodać kilka rzeczy, które mogły umknąć.

Co trzeba wiedzieć?

Dostęp do bety będzie uzyskiwany na Twitch, poprzez oglądanie tylko konkretnych streamerów. “Konkretnych” prawdopodobnie oznacza wyznaczonych przez Riot. Tak, jak to miało miejsce przy Legends of Runeterra.

Jeżeli chodzi o liczbę graczy, to nie ma z góry ustalonych limitów. Warto jednak wspomnieć, że gracze będą wpuszczani falami, a kolejne serwery mają być uruchamiane po zbadaniu zapotrzebowania. Dropy na Twitch będą więc zależne od ilości serwerów i możliwości Riotu. Na początku dostęp będzie miała w miarę mała liczba osób.

Wspieranymi podczas bety regionami są: USA, Kanada, Turcja, Rosja i Europa. Na samym początku łatwiej będą mieli mieszkańcy Ameryki i Europy.

Nie ma konkretnej daty zakończenia bety, ani czasu jej trwania. Twórcy planują dodawanie kolejnych regionów i są przygotowani na ewentualne zmiany swoich terminów, gdyby gracze podawali jakieś zaskakujące uwagi. Chcąc jednak zakończyć testy, jak najszybciej się da.

Sam sklep, który będzie dostępny w grze i wszystkie ceny nie będą ostatecznymi. Zakupione przedmioty nie zostaną przeniesione do pełnej wersji, natomiast punkty Valorant już tak. Gracze przy okazji otrzymają bonus (20%) do kupionych punktów.

Film z zapowiedzią bety jest już wrzucony na kanał i czeka na publikację. Dilion w berecie i opaską na oku będzie ciekawym agentem.