w

Podziw dziewczyn na siłowni, który raczej nie przeszkadza żadnemu facetowi

Reklama

Często jest tak, że będąc na siłowni, unika się po prostu wzroku innych osób. Ta reakcja raczej nikomu by nie przeszkadzała.


Większość ludzi przychodzi na siłownię zrobić po prostu swój trening. Dlatego mało kto jakoś szczególnie patrzy na inne osoby. No, chyba że ktoś robi coś abstrakcyjnie źle albo dźwiga jakieś ogromne ciężary.

Najwięcej ludzi zwraca zawsze uwagę na ćwiczących kalistenikę – wygląda to bardzo widowiskowo i może się podobać. Dlatego nagrania z reakcjami ludzi zdobywają na TT tak duże wyświetlenia.

To raczej nikomu by nie przeszkadzało

Reklama

Zbytnie przyglądanie się czyimś ćwiczeniom zazwyczaj może nie tyle krępuje, ile rozprasza. Każdy zna to uczucie, gdy jest obserwowany przez losowych NPC. W tym przypadku raczej jest to podbudowanie ego. Zrobienie czegoś takiego wymaga sporej ilości siły, ale jest to do wytrenowania.

Video

Sama kalistenika jest coraz popularniejsza, bo można ją ćwiczyć dosłownie wszędzie. Jedyny problem to powolny progres, przez co wiele osób po prostu na pewnym etapie rezygnuje. Do niektórych pozycji trzeba mieć też po prostu predyspozycje genetyczne, ewentualnie poświęcić na to nie miesiące, a lata.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fit