w ,

Koncepty Spirit Blossom Zyry i Taliyah z League of Legends. Pierwsze wersje skórek

Dwójka fanów LoLa narysowała kolejne koncepty z serii Spirit Blossom.


W sieci pojawia się coraz więcej konceptów związanych z festynem Duchowego Rozkwitu. Każdy z takich pomysłów na skórki cieszy się sporym uznaniem fanów, co sprawia, że kolejni artyści jeszcze chętniej wymyślają nowe stroje do reszty bohaterów. O części takich pomysłów pojawiło się już sporo oddzielnych artykułów (np. 5 pięknych konceptów skórek Spirit Blossom do LoLa. Lepsze od tych, które stworzył Riot?). Od tej pory opublikowano wiele nowych, wartych uwagi projektów, w tym Zyrę i Taliyah.

Fanowskie koncepty do Zyry i Taliyah

Autorem konceptu Spirit Blossom Zyry jest Irun Hipper, grafik z Seulu w Korei. Jego prace są dość znane w środowisku League of Legends, ponieważ wiele z nich to pomysły na nowe skórki. O części takich rysunków pojawiły się artykuły, np. Hextech Rek’Sai – fanowski pomysł na skórkę. Tym razem autor stworzył coś z serii, która aktualnie jest najpopularniejsza wśród fanów gry – Spirit Blossom. Padło na Zyrę. Jak wygląda w takim wydaniu?

Spirit Blossom Zyra

ZOBACZ – Riot pokazuje, jak pierwotnie wyglądała mapa do trybu ARAM w League of Legends

Spirit Blossom Taliyah

Autorką konceptu Spirit Blossom Taliyah jest Sayomi, której inne prace również w przeszłości pojawiały się w innych artykułach na temat fanowskich pomysłów na skórki np. Kolejna porcja świetnych pomysłów na skórki z okazji Skintober 2019 – ponad 20 koncetpów. Sayomi pochodzi z Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

 

DołączObserwuj
Więcej z Fanart