Nitro pokazuje całą prezentację Riotu i swoją karę 1500zł. Nieuczesana odnosi się do tego na Twitterze

League of Legends

Reklama

Nitro, zgodnie z zapowiedziami, zrobił wczoraj stream, na którym wyjaśniał, jak sprawa wygląda z jego perspektywy.


Zdecydowanie jest to najgłośniejszy ban, jeżeli chodzi o League of Legends w Polsce i to z wielu względów. Prawdopodobnie sprawa ta nie byłaby tak głośna, gdyby skończyła się na samej informacji o banie Nitrozyniaka.

Jak sam youtuber wspominał podczas wczorajszego streama, można było po prostu do niego zadzwonić i powiedzieć, że Riot nie chce go w League of Legends. Największe zarzuty youtuber ma do prezentacji i tego, że ta została rozesłana do firm, z którymi współpracuje.

Na wstępie transmisji Nitro pokazał, że za te rzeczy, o których głównie jest prezentacja, został już ukarany. Mail zawiera tweety o Bartku Sitku, o Azjacie, o wielorybie, jest też sytuacja z „Silv4nem”

Reklama

Dalej dowiadujemy się, że Ultraliga ukarała za to Nitra kwotą 1500 złotych.

W konsekwencji powyższego Ultraliga nakłada na 7more7 Pompa Team karę finansową w wysokości 1500zł, będącą następstwem naruszenia sekcji (…)

Jak to wyglądało od początku:

Jak wygląda cały PDF?

Reklama

Sama prezentacja to slajdy z poszczególnymi, kontrowersyjnymi rzeczami dotyczącymi Nitrozyniaka. Wszystko zaczyna się od sytuacji Nitra z Natsu, w której padły dość mocne słowa odnośnie „przejęzyczenia”. Jako źródło Riot podał Boopa, prawdopodobnie ten link. Jak zauważa Nitro, wszystko to potoczyło się kompletnie inaczej, niż można się było tego spodziewać. Dzisiaj youtuber został odsunięty od LoLa i nagrywa z Team X.

Drugi slajd to sytuacja z Nieuczesaną. Zdaniem Nitra była to zaczepka, opublikowana kilka dni po sytuacji z Natsu.

Kolejny slajd to odpowiedź Nitra, również ankietą.

Następnie zaczyna się to, co wytykało wiele osób. Przedstawione są odpowiedzi innych osób. Tutaj należy dodać, że Twitter nie daje możliwości moderacji komentarzy pod swoimi wpisami. Prawdopodobnie zostało to przetłumaczone, by pokazać wpływ Nitra na społeczność LoLa, ale budzi to duże wątpliwości, jeżeli zna się kontekst całej tej sytuacji. Nitro dalej ponownie będzie podnosił kwestię tego, że tłumaczone są odpowiedzi niezależnych od niego osób.

Dalej osoba tworząca prezentację przywołuje odpowiedzi brata Nieuczesanej.

Tutaj ponownie pojawia się Boop. Prawdopodobnie link prowadzi do tego artykułu. Choć screeny są inne – inny kolor tła Twittera, angielskie daty. Dalej wszystko dotyczy tego samego.

Potem pojawia się ponownie wątek Nieuczesanej.

Kolejny slajd jest tym, o czym pisaliśmy wczoraj – czyli tłumaczenie rozmarzenia o Karolinie i niepowiązanie tego z wypadkiem, który miał dzień wcześniej.

Po podsumowaniu prezentacja porusza ankietę z wielorybem. Jeżeli nie kojarzycie, pisaliśmy o tym tutaj.

Następnie pokazywane są screeny z Bartkiem Sitkiem, czyli Generatorem Frajdy, który również włączył się w tę całą sytuację.

Dalej pojawia się wątek „Silv4na”.

Chwilowy powrót do Nieuczesanej. Sprawa ta dotyczyła psa.

Skok do K-Popu.

I zakończenie.

Nieuczesana na Twitterze po całej sytuacji

Nieuczesana na swoim Twitterze pisze, że nie ma z tym nic wspólnego, a najbardziej obrywa. Ludzie mają masowo podawać jej adres i tworzyć teorie o tym, że to jej brat jest odpowiedzialny za stworzenie tego PDF’a.

Wcześniej już podawała dalej swój wpis, w którym stanowczo zaprzecza, że kogokolwiek zgłaszała, czy też się skarżyła.

Trudno powiedzieć, co będzie dalej i czy w ogóle będzie ciąg dalszy. Widać, że sprawa budzi skrajne emocje nie tylko wśród społeczności, ale również samych streamerów.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej