w

Nowy tryb PvE w Wild Rift. Powinien też trafić do League of Legends na PC?

Wild Rift otrzyma nowy tryb gry. Czy byłby dobrym rozwiązaniem także na PC?


Nowa aktualizacja w mobilnym League of Legends wprowadza do gry kolejnych bohaterów – Kalistę i Viego. Z racji tego, że są to postacie powiązane z wydarzeniem Zrujnowanie, Riot dodał też nowy tryb gry, który będzie fabularnie powiązany ze wspomnianymi championami.

Tryb PvE będzie zawierał wersję fabularną oraz tak zwany Endless Mode. Między rundami będzie można wybierać wzmocnienia i przedmioty do kupienia, które pomogą odeprzeć kolejne fale wrogów.

Final Stand w Wild Rift

Reklama

Tak o trybie wypowiedział się jeden z Rioterów:

Summoner’s Rift nie jest jedynym miejscem, w którym poprawiliśmy mgłę. W pierwszym akcie wprowadzamy nowy tryb gry, polegający na obronie przed falami, Final Stand. Po raz pierwszy wkroczycie w tryb, w którym Kalista będzie walczyć o życie w odtworzeniu jednej z jej najsłynniejszych bitew.  

Według graczy tryb prezentuje się bardzo ciekawie. Niektórzy pochwalili Riot za to, że wprowadza nowe formy zabawy, zamiast ograniczać się do zadań związanych z Summoner’s Rift.

Tu pojawia się znów temat trybów PvE i tego, czy powinny powrócić do League of Legends na PC. Riot niejednokrotnie twierdził, że tego typu gamemode nie sprawdzały się w grze i szybko traciły zainteresowanie społeczności. Wielu fanów LoLa twierdzi co innego i uważa, że czasy, w których wydawano tryby takie jak Doom Boty czy Odyseja były najlepszym okresem dla Ligi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wild Rift