w ,

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Fiddlesticksa z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

Pojawił się kolejny projekt klasycznej skórki z League of Legends. Dotyczy on znanego stracha na wróble.


Ostatnio całkiem duży rozgłos zyskał twórca projektujący skórki na podstawie starych wersji bohaterów, którzy zostali w ostatnich latach zreworkowani. Niedawno przedstawialiśmy jego koncepty na skina dla Kayle, Evelynn i Swaina, a jeszcze wcześniej do Yoricka.

Tym razem postanowił wziąć się także za jeden z ostatnich reworków – czyli VGU Fiddlesticksa, które miało miejsce na początku tego roku. Jak wyszło tym razem? Czy praca znów zachwyci graczy?

Projekt klasycznej skórki Fiddlesticksa

Fiddle pojawił się w grze prawie 12 lat temu, bo 21 lutego 2009 roku. Po 11 latach na Summoner’s Rift doczekał się pełnego reworku, który zmienił jego wygląd i umiejętności.

Choć bohater od początku miał być straszny i budzący pewien niepokój, to jego poprzednia wersja przestała robić na kimkolwiek wrażenie. Co niektórzy uważali nawet, że w swojej starej wersji wyglądał uroczo i niegroźnie.

ZOBACZ – Premiera Rell najnudniejsza w historii LoLa? Gracze zastanawiają się, co mogło być tego przyczyną

Parę miesięcy temu miał miejsce wyczekiwany rework. Fiddle na zawsze stracił swoją delikatniejszą formę, a stał się znacznie bardziej przerażający.

Choć odświeżenie postaci było uważane za konieczne i nawet wielcy fani prosili Riot, by ten zainteresował się ich ukochanym strachem na wróble, to na pewno znajdą się i tacy, którzy dziś tęsknią za starą wersją Fiddle’a.

Z pomocą przychodzi znany już TorokArt. Na jego najnowszej pracy widać porównanie nowego modelu bohatera oraz tego samego modelu ze skórką pierwotnego Fiddlesticksa.

Czy artysta zdecyduje się na kolejne projekty tego typu? Pewnie tak, ostatnio o nim całkiem głośno i widać, że społeczności spodobał się taki kontent. Kto wie, może nawet sam Riot zainspiruje się kiedyś tymi konceptami i postanowi wypuścić podobną linię skórek w swojej produkcji.

DołączObserwuj
Więcej z Fanart